Farní den 21.6.2015

V neděli 21. června 2015 se konal již 3. ročník farního dne. Zahájení proběhlo již tradičně mší svatou v kostele sv. Markéty. Po bohoslužbě jsme se všichni vydali do areálu Orlovny Oldříš na společný oběd. Spousty sladkých dobrot a grilované prasátko se na nás vesele smály. Po té, co jsme se dobře posilnili, následovalo přivítání o. Milanem a společná beseda, ve které se letos celý farní den nesl. Nechyběla zábava pro děti i dospělé, o kterou se postaral ,, bláznivý fyzikář Mirek „ se svými pokusy fyzikálních jevů, se kterými se setkáváme celý život. Možné správné odpovědi na výsledky jednotlivých pokusů hlasovali sami diváci pomocí žlutých, zelených a červených kartiček, jak to známe z TV pořadu ,,Zázraky přírody.“ Bylo se na co dívat. Nejen pro děti byly připraveny volné soutěže ve střelbě ze vzduchovky, jízda na koni, stolní hry, fotbálek, trampolína a malování na obličej a to vše za doprovodu reprodukované hudby. Počasí nám na konec přálo a tak se můžeme těšit na příští rok, až se opět sejdeme. Díky Pánu Bohu a všem, kteří tuto akci připravili, podpořili, ale také hlavně vám všem věřícím i nevěřícím, kteří jste přišli strávit pěkný den ,,u jednoho stolu.