Víkend v Jičíně

Naši milí farníci,

jak jistě už všichni dobře víte, naše spolčo mladých v počtu patnácti se společně s otcem Milanem vydalo 19. - 21. 4. 2013 do Jičína. Po čtyřhodinové cestě vlakem plné zábavy jsme konečně dorazili do cíle.

Čti více ...

Farní sbor u pana faráře

V sobotu  13. dubna jsme si užili pěkný večer na faře s otcem Milanem. Pozval nás po oslavě velikonočních svátků, abychom si poseděli, popovídali a samozřejmě zazpívali.


Čti více ...

Jak jsme slavili Svátek Božího milosrdenství

V naší farnosti máme poutní místečko Božího milosrdenství. Nachází se v Hatích nad Dvořákovými. Letos jsme se zde sešli už počtvrté. Sice počasí moc velikonoční nebylo (sníh, jinovatka, zima), ale neodradilo to nás , 70 lidí, kteří jsme sem připutovali. Nechyběly ani děti, které si užívaly zimních radovánek na vyhrnutém sněhu. Svou návštěvou, hrou na kytaru a zpěvem nás velmi potěšili naši sousedé z farnosti Sádek.

Čti více ...

Křížová cesta venku

Dnes, na pátou neděli postní, jsme se modlili křížovou cestu venku. Nesli jsme kříž v životní velikosti, který vyrobil jeden člen naší farní rady. Jelikož byl velmi silný vítr, vydali jsme se do našeho lesa Štamberka.

Čti více ...

Svátek Tří Králů

Toto datum zase nese žehnání a vykrápění domů v naší farnosti. 

Čti více ...

Tříkrálová sbírka

A máme tu další novinku. Při tříkrálové sbírce, která ...

Čti více ...