Farní pouť do Koclířova 24.10.2021

V neděli 24. října jsme jeli, jako každý rok na podzim, na farní pouť. Tentokrát jsme se vydali do Koclířova, místa ČESKOMORAVSKÉ FATIMY. Chtěli jsme si vyprosit požehnání nejen pro naši farnost, ale pro celé lidstvo. Byl to pro nás velmi silný prožitek. Začali jsme mší svatou a potom na nás čekalo výborné občerstvení v místní cukrárně. Byli jsme velmi mile přivítání a seznámeni s historií a současností na tomto poutním místě. Promítli nám videa a poskytli velmi poutavou přednášku. Potom jsme se vydali do zahrady a opět jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí. Mohli jsme vidět i nádherný západ slunce, který byl umocněn krásně vybarvenými stromy. Samozřejmě, všechno jsme nestihli, ale snad to nebyla poslední pouť. Nakoupili jsme si i upomínkové předměty.  Užili jsme si pěkné odpoledne s požehnáním i vším ostatním, co k výletu patří.