Farní tábor 29.7.- 4.8.2018

Na přelomu letošního července a srpna proběhl pátý farní tábor, tradičně již v Borku u Budislavi. Letos byl na téma „Záchrana ztraceného kosmonauta“. Děti sledovaly pomocí vesmírné mapy signál z havarované rakety, který je vedl po dobrodružstvích přes různé planety jako např. planeta handicapovaných, vojenská, vodní, či proměnlivá. Za splněné úkoly pak získávaly díly ke stavbě vlastních raket. Záchrana kosmonauta chvíli vypadala beznadějně, ale nakonec děti napadlo spojit síly a „finance“ všech tří záchranných týmů a díky jejich spolupráci byla mise přece jen úspěšná :-). Na táboře jsme měli taky několik zajímavých návštěv. Navštívili nás dva chlapci na vozíčku, výsadkáři či hasiči. Počasí nám přálo a všichni jsme tábor zvládli bez úrazů. Děkujeme všem, kdo na nás v modlitbě mysleli.