Farní den 19.6.2016

Náš čtvrtý farní den jsme prožili vskutku originálně a je pravda, že toto nikdo nečekal. Na fotkách je vidět, jak náš otec Milan si bere k srdci, že má vést svoje ovečky, aby šly za ním. Po mši svaté jsme si opět skvěle pochutnali na všem, co se nám nabízelo.

V 13 hodin začal hlavní program.Ten zahájil příjezd staré motorky s postranním vozíkem /sajtkou/ a posádkou patřičně oděnou.V ní nemohl chybět samozřejmě pan farář.Po této spanilé jízdě následoval nástup na písničku Poupata, která se zpívala v době spartakiády. V čele opět otec Milan a za ním další cvičenci. My jsme byli pozváni na hřiště, abychom mohli vše lépe prožít. Nejenže jsme se měli dívat, ale čekala nás taky rozcvička z dob totality. Tu jsme si moc užili. Pak následovala dobová módní přehlídka, kde jistě našeho pana faráře dobře poznáte. Opravdu si dali všichni záležet, aby vypadali co nejlépeA jelikož každá doba nese své, byli jsme vystaveni zkouškám,co typického si z minulosti pamatujeme. Náhodou jsme na tom špatně nebyli a dostali jsme pochvalu za odpovědi.A  Užili jsme si při tom spoustu legrace.

Po skončení hlavního programu se spustil velký liják, který všechny donutil běžet do orlovny.Tam pěkně v suchu a pohodě představil své kouzelnické umění náš známý Aleš Krejčí. Navštívil nás už podruhé a opět nezklamal. Sklidil zasloužený potlesk a obdiv. Všichni jsme si hezky pobesedovali, čas byl  i na různé další činnosti, na jízdu na koních a jiné aktivity.

Den se moc vydařil, ale zde patří VELKÉ, VELKÉ PODĚKOVÁNÍ VŠEM, kteří se podíleli na zdárném průběhu.Hlavní program byl velice náročný a mnozí obětovali svůj drahocenný čas pro naše pobavení. Ti, kdo se starali o občerstvení a aby vše klapalo tak, jak má.Každému, kdo přidal pomocnou ruku, která nebyla třeba vůbec vidět, patří velký dík. Jsme rádi, že máme takovou partu kolem otce Milana a doufáme,že nám to dlouho vydrží.