Farní sbor u pana faráře

V sobotu 13. dubna jsme si užili pěkný večer na faře s otcem Milanem. Pozval nás po oslavě velikonočních svátků, abychom si poseděli, popovídali a samozřejmě zazpívali. No, je nás už celkem dost, v plném počtu 23 lidí a při účasti sezonních zpěváků i z jiné farnosti 27. Máme radost z naší práce, moc nás to baví a přestože jsme dříve narození i mladí, dobře spolu vycházíme.

Pan farář zajistil dobré vínko na přípitek a my jsme připravili dobroty, které jsme si hezky vychutnali.

Byli jsme veselí, nechyběl ani test o znalosti naší farnosti. Soutěžili otcové Milan i Václav a s nimi 2 dobrovolníci.. Bylo to moc zajímavé, nakonec jsme zjistili, co všechno o naší obci i farnosti nevíme. Samozřejmě pro soutěžící byly připraveny ceny. Takže bylo opravdu veselo, moc jsme si to užili a vzájemně se více poznali s panem farářem.

Nyní se těšíme na další setkání, i na další akce, které nás čekají.